ლელო სარასენსი - ჭაბუკთა "ა" ლიგის 2015 წლის ვერცხლის პრიზიორი

 

საქართველოს ჩემპიონატი 2015   ჭაბუკთა "ა" ლიგა (1997-1998)
პირველი ეტაპი, "დ" ჯგუფი
  გუნდები გატ გაშ სხვ +პ +ნ -დ
1 ლელო სარასენს თბილისი 8 8 0 0 394 79 +315 7 0 0 39
2 ლოკომოტივი თბილისი  8 5 1 2 231 139 +92 3 0 0 25
3 ჯიქი გორი 8 3 1 4 156 145 +11 3 0 0 17
4 წიქარა-ჩოხოსნები თბილისი 8 2 0 6 118 233 -115 1 0 0 9
5  ვეფხვები პატარძეული 8 1 0 7 69 372 -303 0 0 0 4

 

თარიღი / დრო მასპინძელი ანგარიში სტუმარი სტადიონი  
04/03/15 - 15:00 ჯიქი 7:43 ლელო სარასენს ვარკეთილი  
15/03/15 - 17:00 ლელო სარასენს 76:0 ვეფხვები შევარდენი  
18/03/15 - 18:30 წიქარა-ჩოხოსნები 22:37 ლელო სარასენს ავჭალა  
01/04/15 - 17:00 ლელო სარასენს 33:22 ლოკომოტივი შევარდენი  
08/04/15 - 15:00 ლელო სარასენს 38:12 ჯიქი ავჭალა  
15/04/15 - 15:00 ვეფხვები 8:68 ლელო სარასენს პატარძეული  
22/04/15 - 16:30 ლელო სარასენს 66:3 წიქარა-ჩოხოსნები შევარდენი  
06/05/15 - 15:00 ლოკომოტივი 5:33 ლელო სარასენს შევარდენი  

მეორე ეტაპი, მოწინავე რვეული

  გუნდები გატ გაშ სხვ +პ +ნ -დ
1 ლელო სარასენს თბილისი 14 13 0 1 487 178 +309 7 0 0 59
2  აია 1 ქუთაისი 14 12 0 2 414 154 +260 8 1 0 57
3 არმია თბილისი 14 8 2 4 315 242 +73 5 0 0 41
4 ხარები რუსთავი 14 6 1 7 294 269 +25 4 2 0 32
5 იუნკერები კიკეთი 14 7 1 6 264 299 -35 1 1 0 32
6 ლოკომოტივი თბილისი 14 2 2 10 221 316 -95 1 5 0 18
7 არმაზი თბილისი 14 3 0 11 176 353 -177 0 3 2 12
8 აია 2 ქუთაისი 14 2 0 12 121 481 -360 1 2 0 11

 

თარიღი / დრო მასპინძელი ანგარიში სტუმარი სტადიონი  
01/04/15 - 17:00 ლელო სარასენს 33:22 ლოკომოტივი შევარდენი  
06/05/15 - 15:00 ლოკომოტივი 5:33 ლელო სარასენს შევარდენი  
13/05/15 - 15:00 აია 2 0:24 ლელო სარასენს აია  
19/05/15 - 16:00 ლელო სარასენს 45:20 კიკეთი შევარდენი  
02/09/15 - 15:00 არმია 7:18 ლელო სარასენს შევარდენი  
09/09/15 - 16:00 ლელო სარასენს 19:14 აია 1 III მასივი  
16/09/15 - 16:00 რუსთავი 19:26 ლელო სარასენს რუსთავი  
23/09/15 - 16:00 ლელო სარასენს 27:17 არმაზი III მასივი  
30/09/15 - 16:00 ლელო სარასენს 76:7 აია 2 III მასივი  
06/10/15 - 16:00 კიკეთი 31:34 ლელო სარასენს კიკეთი  
13-14/10/15 ლელო სარასენს გადაიდო არმია    
21/10/15 - 15:00 აია 1 23:13 ლელო სარასენს აია  
28/10/15 - 15:00 ლელო სარასენს 26:6 რუსთავი III მასივი  
03/11/15 - 16:00 არმაზი 0:69 ლელო სარასენს III მასივი  
10/11/15 - 15:00 ლელო სარასენს 44:7 არმია III მასივი  

მესამე ეტაპი, მოწინავე ოთხეული

 ნახევარფინალი
თარიღი / დრო მასპინძელი ანგარიში სტუმარი სტადიონი  
17/11/15 - 15:00 ლელო სარასენს 27:21 რუსთავი III მასივი  
ფინალი
25/11/15 - 15:00 ლელო სარასენს 13:37 აია 1 ლელო