საქართველოს ჩემპიონატი 2015   ჭაბუკთა "ბ" ლიგა (1999-2000)
პირველი ეტაპი , "ა" ჯგუფი
  გუნდები გატ გაშ სხვ +პ +ნ -დ
1 ლელო სარასენს 1 თბილისი 4 4 0 0 154 27 +127 3 0 0 19
2 მერანი თბილისი 4 3 0 1 116 52 +64 2 0 0 14
3 ყოჩები ბოლნისი  4 2 0 2 74 60 +14 1 0 0 9
4 ჯიქი გორი 4 1 0 3 59 89 -30 1 1 0 6
5 ზვავი სტეფანწმინდა 4 0 0 4 19 194 -175 0 0 0 0

 

თარიღი / დრო მასპინძელი ანგარიში სტუმარი სტადიონი  
15/03/15 - 13:00 ლელო სარასენს 1 29:7 ყოჩები შევარდენი  
20/03/15 - 17:30 ლელო სარასენს 1 55:7 ზვავი შევარდენი  
29/03/15 - 11:00 ლელო სარასენს 1 39:3 ჯიქი ავჭალა  
09/04/15 - 15:00 მერანი 10:31 ლელო სარასენს 1 შევარდენი  

ავჭალა

პირველი ეტაპი,  "გ" ჯგუფი
  გუნდები გატ გაშ სხვ +პ +ნ -დ
1 ჩოხოსნები თბილისი 4 4 0 0 153 29 +124 4 0 0 20
2 არმია თბილისი 4 3 0 1 88 50 +38 2 0 0 14
3 წიქარა თბილისი 4 2 0 2 57 51 +6 1 0 0 9
4 იუნკრები კიკეთი 4 1 0 3 76 80 -4 1 0 0 5
5 ლელო სარასენს 2 თბილისი 4 0 0 4 11 175 -164 0 0 0 0

 

თარიღი / დრო მასპინძელი ანგარიში სტუმარი სტადიონი  
11/03/15 - 18:30 წიქარა 38:8 ლელო სარასენს 2 ავჭალა  
20/03/15 - 15:00 ლელო სარასენს 2 0:32 არმია შევარდენი  
02/04/15 - 16:00 იუნკრები 43:3 ლელო სარასენს 2 კიკეთი  
11/04/15 - 20:00 ლელო სარასენს 2 0:62 ჩოხოსნები ავჭალა  

 

მეორე ეტაპი , "ი" ჯგუფი
  გუნდები გატ გაშ სხვ +პ +ნ -დ
1 ლელო სარასენს 1 თბილისი 6 6 0 0 287 30 +257 4 0 0 28
2 ხულიგანა თბილისი 6 4 0 2 148 62 +86 4 0 0 20
3 ხარები რუსთავი 6 1 0 5 32 227 -195 0 1 0 5
4 არმია თბილისი 6 1 0 5 47 195 -148 0 1 0 5

 

თარიღი / დრო მასპინძელი ანგარიში სტუმარი სტადიონი  
23/04/15 - 15:00 ხულიგანა 5:19 ლელო სარასენს 1 შევარდენი  
30/04/15 - 16:30 ლელო სარასენს 1 41:0 არმია შევარდენი  
07/05/15 - 16:00 ხარები 0:55 ლელო სარასენს 1 რუსთავი  
15/05/15 - 15:00 ლელო სარასენს 1 33:15 ხულიგანა შევარდენი  
21/05/15 - 15:00 არმია 10:64 ლელო სარასენს 1 შევარდენი  
29/05/15 - 15:00 ლელო სარასენს 1 75:0 ხარები შევარდენი  

 

მეორე ეტაპი , აღმოსავლეთი, სანუგეშო ჯგუფი
  გუნდები გატ გაშ სხვ +პ +ნ -დ
9 ლოკომოტივი თბილისი 10 10 0 0 404 96 +308 7 0 0 47
10 წიქარა თბილისი 10 8 1 1 287 99 +188 3 1 0 38
11 ყოჩები ბოლნისი 10 8 0 2 389 117 +272 5 1 0 38
12 იუნკერები კიკეთი 10 7 0 3 293 104 +189 4 1 0 33
13 ლელო სარასენს 2 თბილისი 10 5 0 5 145 237 -92 3 1 0 24
14 ჯიქი გორი 10 5 1 4 271 131 +140 4 2 6 22
15 თიბიეს უნივერსიტეტი თბილისი 10 4 0 6 189 215 -26 2 0 0 18
16 ზვავი სტეფანწმინდა 10 4 0 6 170 164 +6 3 0 4 15
17 მუტრუკები თელავი 10 2 0 8 144 225 -81 1 1 0 10
18 ლომები გორი 10 1 0 9 45 463 -418 0 1 0 5
19 ლაშარის მგლები თიანეთი 10 0 0 10 34 520 -486 0 1 0 1

 

თარიღი / დრო მასპინძელი ანგარიში სტუმარი სტადიონი  
11/03/15 - 18:30 წიქარა 38:8 ლელო სარასენს 2 ავჭალა  
02/04/15 - 16:00 იუნკერები 43:3 ლელო სარასენს 2 კიკეთი  
01/05/15 - 16:30 ლოკომოტივი 40:17 ლელო სარასენს 2 შევარდენი  
14/05/15 - 16:00 ლაშარის მგლები 0:32 ლელო სარასენს 2 თიანეთი  
22/05/15 - 15:00 ლელო სარასენს 2 7:69 ყოჩები შევარდენი  
29/05/15 - 16:00 მუტრუკები 17:22 ლელო სარასენს 2 წინანდალი  
  ჯიქი 0:X ლელო სარასენს 2    
18/09/15 - 16:00 ლელო სარასენს 2 27:5 ლომები III მასივი  
25/09/15 - 16:00 თიბიეს უნი 15:11 ლელო სარასენს 2 III მასივი  
02/10/15 - 16:00 ლელო სარასენს 2 18:10 ზვავი III მასივი  

მესამე ეტაპი, I-VIII ადგილები, "ნ" ჯგუფი

  გუნდები გატ გაშ სხვ +პ +ნ -დ
1 აია 1 ქითაისი 6 6 0 0 197 25 +172 4 0 0 28
2 ლელო სარასენს 1 თბილისი 6 4 0 2 105 60 +45 2 1 0 17
3 აია 2 ქითაისი 6 2 0 4 37 140 -103 0 0 0 8
4 არმაზი თბილისი 6 0 0 6 46 160 -114 0 3 0 3

 

თარიღი / დრო მასპინძელი ანგარიში სტუმარი სტადიონი  
10/09/15 - 16:00 აია 2 3:21 ლელო სარასენს 1 აია  
17/09/15 - 16:00 ლელო სარასენს 1 11:9 არმაზი III მასივი  
24/09/15 - 17:30 აია 1 31:5 ლელო სარასენს 1 აია  
01/10/15 - 16:00 ლელო სარასენს 1 20:0 აია 2 III მასივი  
15/10/15 - 16:00 ლელო სარასენს 1 10:14 აია 1 III მასივი  
22/10/15 - 16:00 არმაზი 3:38 ლელო სარასენს 1 III მასივი  

მეოთხე ეტაპი, ბრინჯაოს მედლებისთვის

თარიღი / დრო მასპინძელი ანგარიში სტუმარი სტადიონი  
30/10/15 - 15:30 ლელო სარასენს 1 16:23 ხულიგანა ავჭალა