საქართველოს ჩემპიონატი 2016   ჭაბუკთა "ბ" ლიგა (2000 - 2001)
პირველი ეტაპი , "ბ" ჯგუფი
  გუნდები გატ გაშ სხვ +პ +ნ -დ
1 ლელო სარასენს 1 თბილისი 4 4 0 0 226 0 +226 4 0 0 20
2 ხვამლი თბილისი 4 3 0 1 136 53 +83 3 0 0 15
3 არმია თბილისი 4 2 0 2 72 95 -23 2 0 0 10
4 კახელები თელავი  4 0 1 3 13 146 -133 0 0 0 2
5 ყოჩები თბილისი 4 0 1 3 11 164 -153 0 0 0 2

 

თარიღი / დრო მასპინძელი ანგარიში სტუმარი სტადიონი  
17/03/16 - 18:30 ხვამლი 0:41 ლელო სარასენს 1 ავჭალა  
25/03/16 - 16:00 ლელო სარასენს 1 78:0 თელავი III მასივი  
07/04/16 - 18:30 ყოჩები 0:58 ლელო სარასენს 1 ავჭალა  
15/04/16 - 16:00 ლელო სარასენს 1 49:0 არმია III მასივი  

ავჭალა

პირველი ეტაპი,  "გ" ჯგუფი
  გუნდები გატ გაშ სხვ +პ +ნ -დ
1 ხარები რუსთავი  5 5 0 0 291 29 +262 4 0 0 24
2 არმაზი თბილისი 5 4 0 1 268 33 +235 4 0 0 20
3 ლელო სარასენს 2 თბილისი 5 3 0 2 101 120 -19 2 0 0 14
4 ზვავი სტეფანწმინდა  5 2 0 3 97 89 +8 2 0 0 10
5 ვეფხვები პატარძეული 5 1 0 4 38 246 -208 0 0 0 4
6 ყოჩები ბოლნისი 5 0 0 5 29 307 -278 0 1 0 1

 

თარიღი / დრო მასპინძელი ანგარიში სტუმარი სტადიონი  
10/03/16 - 16:00 ლელო სარასენს 2 17:7 ზვავი III მასივი  
18/03/16 - 16:00 ლელო სარასენს 2 29:5 ბოლნისი III მასივი  
25/03/16 - 16:00 ხარები 69:5 ლელო სარასენს 2 რუსთავი  
08/04/16 - 16:00 ლელო სარასენს 2 9:29 არმაზი III მასივი  
15/04/16 - 16:00 ვეფხვები 10:41 ლელო სარასენს 2 პატარძეული  

 

მეორე ეტაპი, აღმოსავლეთი,  "კ" ჯგუფი

  გუნდები გატ გაშ სხვ +პ +ნ -დ
1 ლელო სარასენს 1 თბილისი 6 6 0 0 205 25 +180 5 0 0 29
2 ხარები რუსთავი 6 3 0 3 83 107 -24 1 0 0 13
3 აკადემია თბილისი 6 3 0 3 93 108 -15 1 0 0 13
4 ხულიგანა თბილისი  6 0 0 6 34 175 -141 0 1 0 1

 

თარიღი / დრო მასპინძელი ანგარიში სტუმარი სტადიონი  
07/05/16 - 12:00 ხულიგანა 0:54 ლელო სარასენს 1 III მასივი  
14/05/16 - 11:00 ლელო სარასენს 1 31:0 აკადემია III მასივი  
22/05/16 - 16:00 ხარები 14:29 ლელო სარასენს 1 რუსთავი  
04/06/16 - 16:00 ლელო სარასენს 1 20:0 ხულიგანა III მასივი  
11/06/16 - 16:00 აკადემია 11:35 ლელო სარასენს 1 III მასივი  
17/06/16 - 17:00 ლელო სარასენს 1 36:0 რუსთავი III მასივი  

 

მეორე ეტაპი, აღმოსავლეთი,  სანუგეშო

  გუნდები გატ გაშ სხვ +პ +ნ -დ
1 თბილისი თბილისი 9 9 0 0 338 55 +283 6 0 0 42
2 ზვავი სტეფანწმინდა 10 8 0 2 328 72 +256 6 0 0 38
3 არმია თბილისი 9 8 0 1 244 69 +175 4 1 0 37
4 თიბისი თიანეთი 10 7 0 3 292 122 +170 5 2 0 35
5 ივერია თბილისი 10 8 0 2 223 72 +151 4 1 3 34
6 ლელო სარასენს 2 თბილისი 10 6 0 4 217 93 +124 4 3 0 31
7 წიქარა თბილისი 9 5 0 4 182 152 +30 1 0 0 21
8 კახელები თელავი 9 4 1 4 141 180 -39 2 1 0 21
9 ვეფხვები პატარძეული 10 4 0 6 216 320 -104 3 0 0 19
10 ყოჩები თბილისი 9 2 1 6 80 231 -151 2 0 0 12
11 ბოლნისი ყოჩები 10 2 0 8 112 226 -114 1 3 0 12
12 ლომები გორი 9 2 0 7 89 178 -89 1 1 0 10
13 ჯიქი თბილისი 10 1 0 9 42 468 -426 1 0 3 2
14 ბარბაროსები ყოჩები 10 0 0 10 58 324 -266 0 1 0 1

 

თარიღი / დრო მასპინძელი ანგარიში სტუმარი სტადიონი  
10/03/16 - 16:00 ლელო სარასენს 2 17:7 ზვავი III მასივი ჯგ/გად
18/03/16 - 16:00 ლელო სარასენს 2 29:5 ბოლნისი III მასივი ჯგ/გად
15/04/16 - 16:00 ვეფხვები 10:41 ლელო სარასენს 2 პატარძეული ჯგ/გად
08/05/16 - 16:00 კახელები 5:0 ლელო სარასენს 2 წინანდალი  
16/05/16 - 18:30 ლელო სარასენს 2 17:7 ყოჩები ავჭალა  
05/06/16 - 16:00 ლელო სარასენს 2 7:24 არმია III მასივი  
12/06/16 - 17:00 ლელო სარასენს 2 38:0 ბარბაროსი შევარდენი  
19/06/16 - 16:00 ჯიქი 0:42 ლელო სარასენს 2 III მასივი  
02/09/16 - 17:00 თიბისი 14:12 ლელო სარასენს 2 თიანეთი  
09/09/16 - 17:00 ივერია 21:14 ლელო სარასენს 2 III მასივი  
16/09/16 - 17:00 ლელო სარასენს 2   თბილისი III მასივი  
29-30/09/16 წიქარა   ლელო სარასენს 2    
06-07/10/16 ლელო სარასენს 2   ლომები